ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ   ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΕΥΣΕ ΑΡΙΘΜ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ «ΔΟΞΑ» ΠΕΥΚΗΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 1 ΓΚ
ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ «ΔΟΞΑ» ΠΕΥΚΗΣ ΜΠΑΡΑΖ 1 ΓΚ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 4 ΓΚ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ   Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΒΑΖΕΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΘΗΝΑ (ΣΟ ΙΤΕΑΣ) ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΒΑΖΕΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΘΗΝΑ (ΣΟ ΙΤΕΑΣ) Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 2 ΓΚ
ΒΑΖΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ «ΠΗΓΑΣΟΣ» ΚΥΨΕΛΗΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 3 ΓΚ
ΒΑΖΕΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΣΣΝΑ     ΔΔ
ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΕΚ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 3 ΓΚ
ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 3 ΓΚ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΣΣΝΑ     ΒΚ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟ ΤΡ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΑΤΟΜΙΚΟ ΡΑΠΙΝΤ 1 ΓΚ
ΓΚΑΝΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΚΑΚ. ΑΝΟΙΞΗ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΚ.ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 6 ΒΚ
ΓΛΕΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΚ.ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΕΣΣΝΑ 7 ΒΚ
ΔΑΓΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 3 ΒΚ
ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΒΚ
ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΒΚ
ΔΕΛΑΒΕΚΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΒΚ
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 3 ΓΚ
ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΠΟ «ΚΟΤΙΝΟΣ» ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 3 ΒΚ
ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΠΟ «ΚΟΤΙΝΟΣ» ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΕΣΣΝΑ 7 ΒΚ
ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΠΟ «ΚΟΤΙΝΟΣ» ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΠΑΡΑΖ 2 ΒΚ
ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΠΟ «ΚΟΤΙΝΟΣ» ΧΟΛΑΡΓΟΥ FINAL 8 <12 & <16 3 ΒΚ
ΖΕΥΓΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΠΟ «ΚΟΤΙΝΟΣ» ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΠΛΙΤΖ 1 ΒΚ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣ Α. ΣΑΕ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 4 ΓΚ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ   ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ   ΑΟ ΑΕΤΟΣ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΓΚ
ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 2 ΓΚ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΣΤΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 3 ΑΚ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΟΝΗ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 5 ΑΚ
ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΟΑΟ «Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ» ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΒΚ
ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΟΑΟ «Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ» Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 3 ΒΚ
ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΟΑΟ «Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ» ΜΠΑΡΑΖ 1 ΑΚ
ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΦΚΣ «ΦΟΙΒΟΣ» ΠΕΙΡΑΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 4 ΓΚ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 5 ΓΚ
ΚΟΕΡΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΟ «ΖΗΝΩΝ» ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 1 ΑΚ
ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΜΠΑΡΑΖ 1 ΓΚ
ΚΟΝΤΙΩΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 2 ΑΚ
ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 5 ΑΚ
ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 2 ΑΚ
ΚΟΝΤΟΚΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΠΑΡΑΖ 2 ΦΑ
ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΣ ΑΕΤΟΣ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 2 ΓΚ
ΚΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΒΚ
ΚΟΥΛΑΞΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 7 ΓΚ
ΚΟΥΛΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 3 ΓΚ
ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟ ΤΡ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΑΤΟΜΙΚΟ ΡΑΠΙΝΤ 1 ΓΚ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΑΡΗΣ     Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΚΟΦΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΔΔ
ΚΟΦΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 2 ΔΔ
ΚΟΦΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΕΣΣΝΑ 3 ΔΔ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΕΣΣΝΑ 6 ΑΚ
ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟ «ΚΟΤΙΝΟΣ» ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 2 ΔΔ
ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟ «ΚΟΤΙΝΟΣ» ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΠΑΡΑΖ 2 ΔΔ
ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟ «ΚΟΤΙΝΟΣ» ΧΟΛΑΡΓΟΥ FINAL 8 <12 & <16 3 ΔΔ
ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟ «ΚΟΤΙΝΟΣ» ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΠΛΙΤΖ 1 ΔΔ
ΛΑΜΠΡΟΥ     Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 4 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 4 ΓΚ
ΛΙΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΟ ΤΡ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΛΙΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΟ ΤΡ ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΕΣΣΝΑ 4 ΓΚ
ΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 4 ΓΚ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ (ΟΑΑ «ΗΡΑΚΛΕΙΟ») ΜΠΑΡΑΖ 1 ΔΔ
ΜΑΛΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ "Θ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ" ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ FINAL 8 <12 & <16 3 ΑΚ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΚΠ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟ ΡΑΠΙΝΤ 1 ΑΚ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΑΑ «ΗΡΑΚΛΕΙΟ» Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 1 ΑΚ
ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΑΑ «ΗΡΑΚΛΕΙΟ» Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 2 ΑΚ
ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 3 ΓΚ
ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΓΚ
ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΠΑΡΑΖ 1 ΓΚ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Γ. ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΜΟΛΦΕΤΑΣ     Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 4 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΜΟΥΡΤΖΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟ Α.ΛΙΟΣΙΩΝ «ΤΡ.ΣΙΑΠΕΡΑΣ» ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΒΚ
ΜΠΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 2 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΜΠΕΛΙΩΤΗΣ     Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008   ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΝΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΝΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 3 ΓΚ
ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΞΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΣΟΠ ΔΙΑΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 1 ΓΚ
ΠΑΓΩΝΑΣ     Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ     ΜΠΑΡΑΖ   ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟ ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 2 ΔΔ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟ ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 2 ΔΔ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟ ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΠΑΡΑΖ 1 ΔΔ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΕΡΑ   Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 4 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 4 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ   Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 6 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΠΕΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΟ Α.ΛΙΟΣΙΩΝ «ΤΡ.ΣΙΑΠΕΡΑΣ» ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΔΔ
ΠΕΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟ Α.ΛΙΟΣΙΩΝ «ΤΡ.ΣΙΑΠΕΡΑΣ» ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΕΣΣΝΑ 5 ΔΔ
ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΚ ΜΠΑΡΑΖ 2 ΦΑ
ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΚ ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΠΛΙΤΖ 1 ΔΔ
ΠΡΕΒΕΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΚ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ FIDE 4 ΔΔ
ΣΑΪΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 3 ΔΔ
ΣΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 3 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΣΚΑΠΕΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΓΚ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΣ ΕΣΣΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 2 ΒΚ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΣ ΕΣΣΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΒΚ
ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ ΣΟ ΤΡ ΣΙΑΠΕΡΑΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 1 ΓΚ
ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΣΠΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΣ ΕΣΣΝΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ FIDE 3  
ΣΠΑΝΟΣ     Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 3 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΣΤΕΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΣΤΕΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 3 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΣΤΕΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008   ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ FINAL 8 <12 & <16 2 ΓΚ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 1 ΓΚ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΓΚ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΤΕΡΠΟΣ Α. ΠΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΤΕΡΠΟΣ Α. ΠΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 4 ΓΚ
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΤΣΑΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΟ «ΔΟΞΑ» ΠΕΥΚΗΣ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 4 ΓΚ
ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΕΣΣΝΑ 3 ΑΚ
ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΡΑΠΙΝΤ 1 ΑΚ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ  89 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΓΚ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ  89 Β' ΕΘΝΙΚΗ 2008 4 ΓΚ
ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΚ ΦΥΛΗΣ Β' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΓΚ
ΦΙΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 5 ΓΚ
ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 3 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΦΡΟΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΕΣΣΝΑ 7 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΧΑΒΙΑΡΑΣ     Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΧΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ Μ. ΑΣΙΑΣ Α' ΤΟΠΙΚΗ 2008 4 ΓΚ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΕΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗ 2008 3 ΓΚ
ΨΥΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ.   ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 2008 1 ΧΡΕΗ ΔΙΑΙΤΗΤΗ