ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΤ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Organizer(s) : Ε.Σ.Σ.Ν.Α. & Ο.Ν.Α. ΔΗΜΟΥ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Tournament Director : ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Town : 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Date : 2005/03/03
Final Ranking
Rank SNo. Name FED Club Pts Fide Fide BH.
1 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 14½ 13½  11½      17½
2 1 ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRE ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΑΜΑΡΟΥΣΙ 14½ 13½  11½      16½
3 15 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE ΠΟΡΙΩΤΟΥ ΚΟΡΩΠΙ 4 13 12   10    7    4 12½
4 35 ΧΑΛΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ GRE 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 12 11    9    7    4 14
5 22 ΠΕΡΑΘΩΡΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ GRE ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 4 12 11    9    7    4 13½
6 29 ΣΤΟΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 108ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 4 12 11    9    7    4 12½
7 7 ΚΑΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRE 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12½ 11½         14
8 31 ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GRE 40ο ΑΘΗΝΩΝ 11½ 10½         15½
9 24 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ GRE 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8       6    12
 
10 10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΑΡΗΣ GRE ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 10 9    8    6    3 15
11 36 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑ 3 9 9    8    6    3 15½
12 2 ΙΣΤΣΕΝ ΙΩΣΗΦ GRE 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡ 3 9 9    8    6    3 12
13 12 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ GRE ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ 3 9 8    7    5    3 15
14 14 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ GRE ΚΑΙΣΑΡΗΣ 3 8 8    7    5    3 12½
15 19 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΖΩΗ GRE 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 3 8 8    7    5    3 11½
16 32 ΤΣΑΚΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 100ο ΑΘΗΝΩΝ 3 8 7    6    5    3 13
17 30 ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ GRE 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΠΑΓΟΥ 3 6 6    6    5    3 11½
18 6 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9       5    14½
19 8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ GRE ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ 9 8       5    11
20 28 ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ GRE 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6 6    5    4    10
21 34 ΦΟΝΑΙΚΣΤΕΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ 5       4    9
22 23 ΡΑΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE 82ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 2 8 7    6    4    2 13
23 16 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ GRE ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 2 7    6    4    2 14
24 11 ΚΟΙΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 2 7 7    6    4    2 12
25 17 ΚΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ GRE ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΚΟΡΙΛΗ 2 6 6    5    4    2 11
26 26 ΣΠΑΝΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ GRE ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2 5 5    5    4    2 10½
27 20 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ GRE 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 7 6       3    14
28 13 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ GRE 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΥΛΗΣ 5 5    4    3    12½
29 3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ GRE 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡ 3 3       2    10½
30 37 ΧΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ GRE 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 5 4    3    2    1 14
31 21 ΠΑΠΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1 5 4    3    2    1 13½
32 9 ΚΑΨΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1 5 4    3    2    1 13
33 27 ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE ΙΜ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1 3 3    3    2    1 8
34 5 ΚΑΛΑΤΖΗ ΜΑΡΙΛΙΑ GRE 120 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 2 2    2    2    1 10
35 4 ΚΑΖΙΑΝΗ ΚΟΡΙΝΑ GRE ΑΕΡΟΠΑΓΕΙΤΗ ΑΓ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 1 1 1    1    1    1 13½
36 33 ΤΣΑΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE ΕΛΛ.-ΓΕΡΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ 0 0 0    0    0    0 11
37 25 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0 0 0    0    0    0 10½
Program Swiss-Manager developed and copyright © by DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-7/7/9 Tel:+43/1/887-21-71,
Mail:heinz.herzog@swiss-manager.at,homepage http://swiss-manager.at, User:Greek Chess Federation, 2005/02/12